eke logo
Par uzņēmumu
Projekti
Kontakti
 
 
SIA „Eke Latvia”

SIA „Eke Latvia” darbojas Latvijā kopš 2005 gada, attīstot un koordinējot „EKE-Group” nekustamā īpašuma biznesa projektus Latvijā.

Pilnībā pabeigts šobrīd ir 10 dzīvojamo dvīņu māju projekts Mārupē. „Eke Latvia” kā investors ieguldījis ievērojamus līdzekļus 1,2 ha plašās teritorijas apbūvē, sadarbojoties ar Somijā rūpnieciski ražotu koka karkasa māju oficiālo tirdzniecības pārstāvi Latvijā „Somu Māja Inženieru Birojs”, celtniecības kompāniju „100 nami” un citiem partneriem.

2007. gadā „Eke Latvia” uzsāka pilsētas rindu mājas celtniecību ciematā „Beberi”. Dzīvokļu un biroju ēka piepilsētā, Babītes pagastā top sadarbībā ar "Arhitekta Jura Gertmaņa biroju" un celtniecības kompāniju ‘Kolle”. Darbus plānots pabeigt 2008. gada pavasarī.

Savukārt pilsētplānošanas fāzē šobrīd atrodas iespaidīgs apbūves projekts „Ķīšezera Rags”, kas atrodas pie Ķīšezera Rīgā.. 28,1 ha platībā paredzēts attīstīt vērienīgu dzīvojamo masīvu ar sakārtotu infrastruktūru un attīstītu sadzīves pakalpojumu tīklu. Projekta kvartāli radīti, maksimāli saglabājot unikālās dabas krāšņumu, kā arī pārdomāti un harmoniski integrējot dažāda augstuma ēkas apkārtējā vidē.

 


© 2008 EKE Latvia